logo-swarzedz

bip

Przy sprzyjających warunkach, korty planujemy otworzyć na początku maja 2019 r.

 

Cztery korty tenisowe o nawierzchni ceglastej usytuowane przy Pływalni Wodny Raj cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Swarzędza oraz okolicznych miejscowości. Odbywają się tu zajęcia z nauki gry w tenisa oraz małe turnieje tenisowe. W 2018 roku powstała amatorska liga tenisowa zrzeszająca fanów tej gry z całej Gminy.Cennik i godziny otwarcia kortów wrzesień:

Poniedziałek – Piątek   9:00 – 15:00      15 zł/60min

Poniedziałek – Piątek   15:00 – 20:00    20 zł/60min

Sobota, Niedziela i Święta 9:00 – 20:00 20 zł/60min


Godziny otwarcia uzależnione od warunków atmosferycznych.


Rezerwacja kortów tel 515 320 194

Opłatę za korty tenisowe gotówką można regulować w biurze kortów natomiast kartą płatniczą oraz karnetem SCSiR w kasie pływalni.


pdf logo

regulamin Ligii Tenisowej SCSiR

SCSiR korty

TENISOWE PRZEDSZKOLE (4-6 lat)

Dla dzieci od 4 roku życia. Zajęcia prowadzone w formie gier i zabaw tenisowych dla dzieci. Uczymy koordynacji ruchowej niezbędnej do dalszej przygody z tenisem.

SZKÓŁKI TENISOWE (6-18 lat)

Zajęcia prowadzone są w grupach 3-6 osobowych. Grupy dobierane są pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania. Sprzęt i wielkość kortu jest dostosowany do wieku. Na tych etapach (czerwonym, pomarańczowym i zielonym) uczymy się i doskonalimy grę w tenisa.

TRENINGI INDYWIDUALNE (od 1 do 3 osób)

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tenisie, a przede wszystkim dorosłych w każdym wieku (mile widziani seniorzy, dla których przewidujemy 10 zł rabatu).

W ramach zajęć proponujemy nauczanie od podstaw oraz doskonalenie gry.