logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2W trosce o Wasze i Nasze zdrowie, prosimy o dostosowanie się do zasad obowiązujących na obiekcie (poniżej).

Zasady dotyczące korzystania z obiektów sportowych, opracowane na podstawie zasad bezpieczeństwa, zamieszczonych na stronie internetowej Ministerstwa Sportu

Pływalnia Wodny Raj

1. Obowiązuje limit max. 50 % obłożenia pływalni.
2. Z basenu mogą korzystać tylko i wyłącznie dzieci do 18 roku życia w ramach zajęć szkolnych, kursów pływania oraz treningów.
3. Brak możliwości korzystania z basenu dla klientów indywidualnych.
4. Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego 1,5 m (nie dotyczy rodzin).
5. Obiekt został wyposażony w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
6. Klienci są zobowiązani do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren obiektu.
7. Klienci są zobowiązani do noszenia osłon ust i nosa na terenie całego obiektu z wyłączeniem korzystania z hali basenowej.
8. Wszystkie powierzchnie wspólne będą obowiązkowo dezynfekowane regularnie w ciągu dnia.
9. Dezynfekowanie wszystkich pomieszczeń odbywa się na bieżąco.
10. W toaletach i przebieralniach zostały zamontowane instrukcje dotyczące mycia i dezynfekcji rąk.
11. Godziny otwarcia pływalni: pon. – pt. 7:30 – 20:30; sob.-niedz. 7:30-14.00.
12. Gabinet masażu – nieczynny.
13. Bowling – nieczynny.
14. Trybuny – nieczynne.
15. Sauny – nieczynne.

 

Pływalnia Wodny Raj jest obiektem wchodzącym w skład Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Powstała w 2002 r. Jest to kompleks sportowy przystosowany do uprawiania rekreacji wodnej, prowadzenia nauki i doskonalenia pływania, przeprowadzania zawodów sportowych oraz organizowania zajęć aqua aerobiku. W strefie odnowy biologicznej można skorzystać z sauny suchej lub parowej oraz zrelaksować się w gabinecie masażu. Na terenie pływalni znajduje się bowling oraz kawiarenka. Organizujemy półkolonie letnie i zimowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzięki licznym atrakcjom zaplanowanym z myślą o klientach w każdym wieku, zapewniamy doskonały wypoczynek i zabawę. Pływalnia znajduje się w dogodnej lokalizacji nad jeziorem Swarzędzkim. Obiekt oraz bezpłatny parking, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.  Nowoczesny system uzdatniania wody basenowej, zapewnia wodę o stałej jakości i temperaturze. 

Przed skorzystaniem z pływalni należy zapoznać się z regulaminem.

Pływalnia nieczynna dla klientów indywidyalnych.

WAŻNE

Przed skorzystaniem z usług: basen, sauna, należy zostawić w szatni pływalni (na parterze) obuwie zewnętrzne, schowane we własnym worku/torbie wielokrotnego użytku. Obuwie zewnętrzne przebieramy na:

basen - klapki

sauna - klapki

fitness - czyste obuwie sportowe

bowling - czyste obuwie z jasną podeszwą

Dziękujemy.

DSCF9023
DSCF9103
DSCF9105