logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

HALA SPORTOWA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA

 

Zasady dotyczące korzystania z obiektów sportowych opracowane na podstawie zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na stronie internetowej Ministerstwa Sportu

https://www.gov.pl/


HALA SPORTOWA


1. Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego 1,5 metra (nie dotyczy rodzin).
2. Obiekt został wyposażony w dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
3. Klienci są zobowiązani do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren obiektu.
4. Klienci są zobowiązani do noszenia osłon ust i nosa na terenie całego obiektu za wyjątkiem uczestniczenia w zajęcich sportowych.
6. Wszystkie powierzchnie wspólne będą obowiązkowo dezynfekowane regularnie w ciągu dnia, nie mniej niż jeden raz na godzinę.
7. W toaletach i przebieralniach zostały zamontowane instrukcje dotyczące mycia i dezynfekcji rąk.
8. Trybuny – zamknięte

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Hali Sportowej SCSiR w Swarzędzu będącej doskonałym miejscem do uprawiania sportów drużynowych.

Hala sportowa jest jednym z najstarszych obiektów sportowych w Swarzędzu. Została oddana do użytku w 1989 roku. W skład obiektów sportowych wcześniejszej Pływalni Wodny Raj, dzisiejszego SCSiR, została przekazana w 2004 roku.

Odbywa się tutaj większość imprez sportowych i kulturalnych, zarówno kameralnych jak i imprez o zasięgu powiatowym i wojewódzkim.

Charakterystyka obiektu: płyta boiska do gry w piłkę: ręczną, nożną halową (bramki 2m x 5m oraz 2m x 3m), koszykową (kosze opuszczane), siatkową, unihokej. W budynku hali znajdują się dwie mniejsze sale. z których jedna jest przystosowana do uprawiania zapasów a w drugiej odbywają się zajęcia taneczne oraz baletowe.  .

Ponadto znajdują się tutaj do Państwa dyspozycji: 4 szatnie sportowe, natryski, trybuny na 300 osób, elektroniczna tablica wyników, nagłośnienie, oświetlenie.

Pragniemy również zaprosić Państwa do współpracy, przy organizacji imprez w naszym obiekcie. Jesteśmy otwarci na różne formy w ramach uzgodnionej współpracy (miejsca reklamowe, możliwość zorganizowania promocji). Zasady i stopień zaangażowania możemy określić w dogodnej dla Państwa formie i terminie.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku w Hali Sportowej SCSiR.

46a2734b20
DSCF7562