logo-swarzedz

bip

IV Swarzędzki Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza już za nami!!!

W sobotę 18 czerwca na kortach tenisowych przy Pływalni Wodny Raj odbył się IV Swarzędzki Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: OPEN oraz 40+. W sumie udział wzięło 20 zawodników. Zwycięzcą w kategorii 40+ został Jacek Maj pokonując w dwóch setach Sebastiana Gałązkę z wynikiem 6:3,6:4. W kategorii OPEN zwyciężył Maurycy Pytlak walcząc zacięcie z Jackiem Majem, który w tym roku rozgrywał mecze w dwóch kategoriach.

Wszyscy zawodnicy, którzy przegrali swój pierwszy mecz w turnieju głównym, mogli brać udział w turnieju pocieszenia, gdzie rywalizacja również osiągnęła wysoki poziom i zakończyła się zwycięstwem Dziatkowiak Maciej.

Każdy z uczestników turnieju otrzymał dyplom oraz upominek od SCSiR. Nagrodą główną w kategorii OPEN oraz 40+ był bon na 1000 zł do sklepu rowerowego Brodex (Swarzędz, ul. Cieszkowskiego 44). Za drugie miejsce w obydwu kategoriach była karta podarunkowa do sklepy sportowego Decathlon na kwotę 150 zł ufundowana przez SCSiR.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za stworzenie miłej atmosfery i grę w duchu fair play. Zapraszamy za rok.