logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Praca dla Specjalisty ds. eksploatacji obiektów SCSiR

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji

Zatrudni pracownika na stanowisko

Specjalista ds. eksploatacji obiektów SCSiR

Opis stanowiska:

-  Nadzór i utrzymanie w pełniej sprawności obiektów sportowych i rekreacyjnych SCSiR wraz z wszystkimi instalacjami infrastruktury technicznej zgodnie z wprowadzoną instrukcją eksploatacji obiektów SCSiR.

-  Planowanie i monitorowanie przebiegu prac remontowych i budowlanych

-  Koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi

-  Nadzór nad terminowym wykonaniem obowiązujących przeglądów budowlanych i technicznych

-  Opracowanie planów rzeczowo-finansowych remontów i konserwacji

-  Kontrolowanie, analizowanie i rozliczanie kosztów związanych z utrzymaniem obiektów, przeglądami i remontami.

-  Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji technicznej obiektów i urządzeń.

-  Ustalanie zadań i wydawanie poleceń konserwatorom w zakresie konserwacji i eksploatacji.

-  Nadzorowanie nad prawidłowym funkcjonowaniem obiektów w zakresie przepisów BHP i P.POŻ

Wymagania:

-  Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne inżynierskie)

-  Minimum 2 -letnie doświadczenie zawodowe

-  Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-  Obsługa pakietu MS Office

-  Znajomość prawa budowlanego

-  Prawo jazdy kat. B

-  Uprawnienia energetyczne E i D

-  Pełna dyspozycyjność

-  Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
  • odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie:

  • CV
  • Listu motywacyjnego
  • Kopie świadectw pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne proszę składać w pokoju 208 (II piętro) Pływalni „Wodny Raj”
do 06.10.2019r.

O terminach rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Kalendarz Wydarzeń

« Październik 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31