logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA ROK SZKOLNY 2023/2024

 Informacja dla kursantów na II etap 2023/2024

Opłaty za kursy można regulować w kasie pływalni do 29 lutego 2024 r. w godzinach od 6:30 do 22:00. Opłata II etapu oznacza przedłużenie umowy.

pdf logoHarmonogram zajęć II ETAP 2023/2024

 


UWAGA dotyczy pobrania faktury po opłacie za kurs nauki i doskonalenia pływania. Osoby zainteresowane uzyskaniem faktury z nauki i doskonalenia pływania proszone są o zgłoszenie się do księgowości w tym samym miesiącu,w którym opłacono zajęcia.

INDYWIDUALNA NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA


Proponujemy Państwu zajęcia indywidualnej nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

Lekcje odbywają się w dogodnym dla klienta terminie

więcej informacji - tel. 61 65 09 523

ZASADY KORZYSTANIA Z LEKCJI INDYWIDYUALNYCH

1.       Prosimy przed dokonaniem opłaty poinformować obsługę kasę czy jest to pojedyncza, 2-osobowa czy 3-osobowa lekcja indywidualna (dzięki temu pracownik kasy będzie mógł Państwa prawidłowo skasować).
2.       Dzieci wchodzące na zajęcia indywidualne mają przeznaczone 75 minut z czego 45 minut trwa lekcja. Pozostałe 30 minut to przebieranie 10 minut przed zajęciami i 20 minut ubieranie i suszenie po zajęciach.
3.       Od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:00 – 19:45 nie ma możliwości korzystania z basenu dla klienta indywidualnego, dlatego wstęp na basen mają tylko osoby korzystające z zajęć. W tym czasie nie ma również możliwości żeby dzieci zostawały 5 czy 10 minut po lekcji w rekreacji albo w jacuzzi. Wszystkie atrakcje w tych godzinach będą wyłączone. Instruktorzy po lekcji odprowadzają dziecko do szatni, a na mające się rozpocząć zajęcia dzieci czekają przy wyznaczonym torze. Ratownicy również będą pilnować porządku organizacyjnego zajęć.
4.       Od 21 września zmienia się również regulamin pływalni!!! Dzieci do ukończenia 13 roku życia nie mogą samodzielnie przebywać na pływalni. Dlatego dziecko po skończonych zajęciach udaje się od razu do szatni (instruktorzy będą odprowadzać dzieci do szatni).
5.       Dzieciom do 7 roku życia może pomóc rodzic/opiekun w szatni oczywiście za pobraniem karty rodzica (karta rodzica obowiązuje na 10 minut później następuje dopłata 1 zł/1 minuta). Rodzic/opiekun nie wchodzi na halę basenową. Dzieci od 7 roku życia wchodzą do szatni samodzielnie.
6.       W godzinach kiedy basen nie jest wyłączony z użytku dla klienta indywidualnego, rodzic/opiekun może również kupić bilet i korzystać z pływalni.

 

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA NAJMŁODSZYCHZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 1- 5 LAT – zajęcia prowadzi Akademia Pływania Optimum Sport, zapisy Piotr Kowalczyk tel. 531 025 561, e-mail: info@optimumsport.pl

7. Nauka pływania dla najmłodszych

98e81ebca1
PB061114