logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Relacja z Wodnego Party z okazji Dnia Kobiet

DSCN1743

W sobotę 11 marca w Swarzędzkim Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się kolejna impreza z cyklu Wodne Party z okazji Dnia Kobiet. Przez ponad cztery godziny basen oraz sauna zarezerwowane były wyłącznie dla Pań. Harmonogram imprezy jak co roku obejmował wiele atrakcji. Jedną z nich był pokaz tańca pole dance wykonany przez jedną z naszych instruktorek Dominikę. Po niezwykle zmysłowym i pięknym tańcu każda z uczestniczek miała możliwość spróbowania swoich sił w pole dance.

Każde Wodne Party to także mnóstwo świetnej zabawy przy muzyce. Aqua zumba i Aqua aerobik to zawsze stałe punkty programu tej imprezy. Prawie wszystkie Panie brały udział w ponad godzinnej sesji aerobiku.

Coraz większym zainteresowaniem podczas takich imprez cieszą się mecze water polo gdzie w tej edycji zwyciężczynie otrzymały talony do fryzjera ufundowane przez Salon Fryzjerki Butterfly Magia Fryzur. W innych konkurencjach sportowych do wygrania były talony na masaż do Gabinetu Mano Espalda działającego na terenie SCSiR oraz wejściówki na zajęcia Zumby prowadzone przez Paulinę Endorfinę również w SCSiR.

Każda z uczestniczek Wodnego Party miała także okazję skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka Naturhouse w Swarzędzu (porady dietetyczne, analiza składu ciała), fizjoterapeuty (ocena kondycji skóry i diagnostyka kręgosłupa) oraz kosmetyczki (zabiegi pielęgnacyjne dłoni).

Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie i świetną atmosferę!!! Liczymy na spotkanie za rok!!! Serdecznie zapraszamy!!!

Kalendarz Wydarzeń

« Kwiecień 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30