logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

Relacja z VI Gminnego rajdu rowerowego Cały Swarzędz na rowery Wyróżniony

DSCN1809W sobotę 3 czerwca odbył się VI Gminny rajd rowerowy „Cały Swarzędz na rowery”. W tym roku w rajdzie uczestniczyło ponad 350 osób. Uczestnicy mieli do wyboru aż osiem różnych tras: Wyczynową, Maltańską, Miejską, Leśną, Polną, Wiejską oraz Łąkową, która tym razem podzieliła się na dwie części mające start w Kobylnicy i Bogucinie. Tym samym niezmiernie miło nam przyłączyć do naszego rajdu już na stałe nową trasę z Bogucina. Wszystkie z wymienionych odcinków liczyły kilkanaście kilometrów poza trasą Wyczynową, tam trzeba było pokonać około 40 km. Przebiegały one przez piękne turystyczne tereny Swarzędza i wszystkie miały wspólną metę przy Scenie nad Jeziorem.

Na mecie uczestnicy byli witani przez Pana Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka i Panią Dyrektor Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji Mariolę Józwiak oraz zapraszani do wspólnego zdjęcia na scenie. Każdy mógł poczęstować się pyszną grochówką lub pomidorówką. Na scenie odbył się pokaz Zumby prowadzony przez instruktorkę SCSiR Paulinę Fiedler „Endorfina”, której towarzyszyła grupa dziewczyn aktywnie i systematycznie uczestniczących w zajęciach fitness SCSiR. Odbył się również konkurs dla najmłodszych, gdzie dzieci odpowiadały na pytania z bajek. Każde dziecko dostało nagrodę ufundowaną przez Urząd Miasta i Gminy Swarzędz oraz drukarnię Wawrzyniak Druk z Gruszczyna. Niezwykle atrakcyjny był konkurs, w którym można było wygrać gadżety rowerowe a główną nagrodą był rower ufundowany przez Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji, który trafił do rąk Bartosza Barwińskigo. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę, oraz prowadzącym trasy: Ekipie SwajBike Team z Panem Sławkiem Nowakiem, Ekipie Brodex z Panem Wiesławem Brodziszowskim, ekipie SCSiR z Panem Pawłem Bocianem, Panu Zbigniewowi Majchrzakowi oraz Panu Wojtkowi Wawrzyniakowi, który zorganizował nową trasę z Bogucina.

Zapraszamy za rok na kolejną edycję rajdu.

Zapraszamy do galerii http://scsir.swarzedz.pl/index.php?option=com_djmediatools&view=category&id=79:vi-gminny-rajd-rowerowy-caly-swarzedz-na-rowery&Itemid=2315

Kalendarz Wydarzeń

« Kwiecień 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30