logo swarzedzLOGO LAUREATA ORŁY ROZRYWKI 1 logo RATPP wariant2bip2

GWIAZDY SIATKÓWKI W SWARZĘDZU - IV MEMORIAŁ GOŁASIA

W dniach 5-7 października odbędzie się kolejna edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia. To już czternasty raz, kiedy najlepsi siatkarze i trenerzy świata upamiętnią tragicznie zmarłego Reprezentanta Polski. Impreza odbędzie w hali widowiskowo-sportowej w Zalasewie.Organizatorzy potwierdzili już komplet zespołów, które wezmą udział w memoriale. W pierwszym półfinale zmierzą się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ze Stocznią Szczecin. Po jednej stronie siatki staną Bieniek, Zatorski i Kaczmarek, ich rywalami będą między innymi Żygadło, Kurek czy Kazijski.
W drugim półfinale zmierzą się Onico Warszawa i Aluron Virtu Warta Zawiercie. Klub ze stolicy triumfował w ubiegłorocznym memoriale i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten sukces.

Program XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia
Sobota, 6 października
półfinały
godz. 13.00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stocznia Szczecin
godz. 17.00 ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Niedziela, 7 października
godz. 12.00 mecz o 3 miejsce
godz. 16.00 mecz o 1 miejsce

Bilety i harmonogram imprezy
Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia. Najkorzystniejszą opcją jest karnet dwudniowy, ale można również nabywać wejściówki na pojedyncze dni. Dostępne są one pod linkiem: www.ticketos.pl/memorialgolasia. Poniżej prezentujemy wszystkie możliwe opcje.

Ceny biletów:
• bilet jednodniowy sobota (2 mecze): 40 zł normalny, 35 zł ulgowy
• bilet jednodniowy niedziela (2 mecze): 50 zł normalny, 45 zł ulgowy
• karnet dwudniowy (4 mecze): 80 zł normalny, 60 zł ulgowy
• bilety grupowe powyżej 20 osób: biuro@memorialgolasia.pl

Zniżki:
Bilety ulgowe przysługują uczniom urodzonym po 01.01.2004 r. posiadającym ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować przy wejściu na halę w dniu imprezy. Osoby nie posiadające zniżek będą zobowiązane do stosownej dopłaty.

Warsztaty, licytacje i koncert Conrado Yaneza
Nieodłączną częścią Memoriału Arkadiusza Gołasia są warsztaty siatkarskie prowadzone przez siatkarskie gwiazdy. Ponad 100 dzieci z Gminy Swarzędz będzie miało okazję uczyć się sportowego rzemiosła od najlepszych. Jak co roku – nie zabraknie również aukcji, z których dochód przeznaczony jest na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Sprzęt AGD, piłka z autografami Skry Bełchatów czy kalendarz z podpisami drużyny Lecha Poznań to tylko wybrane gadżety, jakie licytowano na ubiegłorocznej imprezie. Emocje sportowe to jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali dla kibiców organizatorzy turnieju. W harmonogramie znalazł się również koncert Conrado Yaneza – zwycięzcy polskiej edycji Must Be The Music.

Info: https://pl-pl.facebook.com/memorialarkagolasia/

Kalendarz Wydarzeń

« Czerwiec 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30